Opis szkoleń

Trychologia jest interdyscyplinarną dziedziną, dlatego w praktyce gabinetowej bardzo ważne jest holistyczne podejście do tematu.

Kluczem do sukcesu jest edukacja i szerokie spojrzenie na problemy skóry głowy i włosów.

Szkolenia z zakresu TRYCHOLOGII to nowy zakres usług proponowany przeze mnie dla osób planujących związać swoją przyszłość z trychologią, a nie mogących pozwolić sobie na studia w tym zakresie.

Proponujemy:

  • szkolenia I stopnia - dla osób początkujących,
  • szkolenia II stopnia - dla osób pragnących poszerzyć lub usystematyzować swoją wiedzę.

W zależności od wykształcenia i kompetencji zawodowych indywidualizujemy program szkolenia.

Dedykowane są one osobom związanym zawodowo z branżą medyczną (lekarz, pielęgniarka, diagnosta laboratoryjny, ratownik medyczny, fizjoterapeuta, farmaceuta itp.) oraz branżą beauty (kosmetyczka, kosmetolog, fryzjer itp.) ponieważ trychologia traktowana jest jako specjalizacja i wymaga wiedzy z zakresu funkcjonowania nie tylko skóry i włosów, ale również całego organizmu.

W Polsce na dzień dzisiejszy nie ma niestety jeszcze regulacji związanych z wykonywaniem pracy trychologa (bo nie ma takiego zawodu), dlatego kluczowe w mojej opinii jest, abym mogła kształcić zarówno na proponowanych przeze mnie szkoleniach, jak i studiach podyplomowych na których mam przyjemność wykładać („Trychologia w kosmetologii” na Uniwersytecie Jagiellońskim)- ŚWIADOMYCH SPECJALISTÓW chcących podejmować współpracę z wieloma innymi ekspertami w celu niesienia pomocy osobom borykającym się z problemami w obszarze owłosionej skóry głowy.

Jako wykładowca akademicki oraz specjalista trychologii z wieloletnim doświadczeniem staram się przekazywać wiedzę w sposób przystępny- od samych podstaw do najbardziej złożonych zagadnień… krok po kroku.

Prowadzone przeze mnie szkolenia nie są szkoleniami produktowymi.

Zachęcam do zapoznania się z NASZĄ ofertą.

Szkolenia Opis