Dlaczego Trichocare

Szukając trychologa możesz zadać sobie pytanie - dlaczego mam wybrać TrichoCare?

Odpowiedź tkwi już w historii tworzenia nazwy marki, która przede wszystkim miała kojarzyć się z rozpieszczeniem włosów, opieką nad nimi, dbaniem o nie jak o największy skarb.

Dla klienta trychologicznego najważniejsze jest znalezienie przyczyny problemu tj. nadmierne wypadanie włosów, łysienie, świąd czy łuszczenie skóry głowy oraz pewność, że w celu jego rozwiązania trafia do osoby posiadającej specjalistyczną wiedzę. Specjalista trycholog w naszym gabinecie to ekspert z wieloletnim doświadczeniem (sprawdź tutaj), który doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak ważne jest holistyczne i indywidualne podejście do każdego problemu.

W gabinecie oferujemy nie tylko pomoc trychologiczną, ale również profesjonalną opiekę fryzjerską, która w sposób bezpieczny i komfortowy zadba o fryzurę klienta z problemami trychologicznymi. Przyczyni się to bezpośrednio do poprawy jakości życia w tym często trudnym czasie, jakim jest walka o piękne i zdrowe włosy oraz pozwoli utrzymać wypracowane efekty na długo po zakończeniu trychoterapii.

Mottem marki trichocare jest hasło „...i włos Ci z głowy nie spadnie”.

Jeśli w dalszym ciągu masz wątpliwości sprawdź OPINIE wystawione przez naszych klientów klikając tutaj

I to w zasadniczo ostatni argument przemawiający za wybraniem TrichoCare :)