Dlaczego Trichocare

Szukając trychologa możesz zadać sobie pytanie - dlaczego mam wybrać Trichocare?

Odpowiedź tkwi już w historii tworzenia nazwy marki, która przede wszystkim miała kojarzyć się z rozpieszczeniem włosów, opieką nad nimi, dbaniem o nie, jak o największy skarb.

Dla pacjenta z problemem w obszarze skóry głowy i włosów, najważniejsza jest właściwa diagnoza oraz pewność, że w celu jego rozwiązania trafia do osoby posiadającej specjalistyczną wiedzę, która wie doskonale jak trudnym i złożonym zagadnieniem jest podjęcie walki o zdrowe, piękne włosy. Idealny trycholog nie skupia się na sprzedaży i dystrybucji konkretnych kosmetyków, a na precyzyjnym dobraniu właściwych preparatów, zabiegów terapeutycznych oraz planów pielęgnacyjnych mających na celu znaczącą poprawę kondycji skóry głowy i włosów.

Podstawą sukcesu zabiegów trychologicznych jest holistyczne podejście do problemów skóry głowy i włosów. Ekspert trichocare gwarantuje umiejętne połączenie wiedzy z zakresu dermatologii, kosmetologii, medycyny estetycznej, psychologii i technologii fryzjerskich pozwala uzyskać pożądane efekty.

Mottem marki trichocare jest hasło „...i włos Ci z głowy nie spadnie”.

I to w zasadniczo ostatni argument przemawiający za wybraniem trichocare.